fbpx

Ekspresowa komunikacja bliżej Ciebie

Ekspresowa komunikacja bliżej Ciebie

Gmina Komorniki to jedna z najbardziej popularnych na poznańskich przedmieściach gmin, zaraz obok Rokietnicy i Dopiewa. Dlaczego tak chętnie wybieramy właśnie tę okolicę jako miejsce naszego zamieszkania? Powodów jest wiele, natomiast do tych najczęściej wymienianych należy przede wszystkim to, że Komorniki są ważnym węzłem komunikacyjnym. Znajduje się tutaj węzeł tras: autostrady A2, drogi krajowej nr 5, ekspresowej S11 oraz obwodnicy Poznania.

Lokalizacja naszej inwestycji zapewnia szybką komunikację, nie tylko z okolicznymi miastami. Dzięki pobliskiej autostradzie oraz drodze ekspresowej S11 można komfortowo dojechać w każdy zakątek Polski, a do Berlina dojedziemy równie sprawnie jak do Warszawy.

Dzięki obwodnicy oraz A2 szybko osiągniemy dowolny punkt w Poznaniu. Jeżeli ktoś pracuje w stolicy Wielkopolski to mieszkanie w Komornikach/Rosnowie nie stanowi żadnego problemu pod względem komunikacyjnym. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamieszkaj w nowym domu typu bliźniak na Osiedlu Owocowym. Spełniaj swoje marzenia. Kontakt!