fbpx

Miej wpływ na projekt swojego domu!

Miej wpływ na projekt swojego domu!

Osiedle owocowe to inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ponad 108 m. kw. każdy. Rodzaj zabudowy daje większe poczucie prywatności. To, co zwraca uwagę, to fakt, że klienci sami mogą zadecydować, w jaki sposób będzie wyglądało ich wymarzone lokum, jeżeli zdecydują się na wczesną rezerwację.

Nowością wprowadzoną w tym projekcie jest możliwość wyboru przez klienta sposobu zabudowy wejścia do domu. Stwarzamy możliwość wyboru między dwoma systemami. Pierwszy skupia się na podziale na część wypoczynkową i jadalnianą z drzwiami wejściowymi zlokalizowanymi „od boku”, drugi to przestronny otwarty salon i możliwość rozbudowania kuchni stawia na klasyczne umiejscowienie drzwi „od frontu”. Piętro domu to trzy pokoje w tym jeden z balkonem i garderobą, korytarz oraz toaleta, na zewnątrz duży ogród.

Oddanie do użytku I etapu inwestycji planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2021 roku. Biuro sprzedaży zlokalizowane jest na terenie inwestycji na ulicy Jarzębinowej w lokalizacji Komorniki-Rosnowo.

https://www.gravisdeveloper.pl/osiedle-owocowe-etap-1/